Poszukaj błędu o takim numerze, jaki Ci się wyświetlił. Może długość artykułu wygląda przerażająco, ale tak naprawdę opis konkretnego błędu jest bardzo krótki. Jeśli dalej nie odnalazłeś/aś odpowiedzi na swoje pytanie, skontaktuj się z nami.

Błędy 1 – 100:
65, 66, 67 – Błąd przy generowaniu związany z niepoprawnymi koordynatami. Spróbuj ponownie wygenerować nowy chunk. Jeśli błąd się powtarza, skontaktuj się z administracją. Wynikać on może z błędu serwera lub zawieszenia trybu ChunkBlock.
70 – Brak uprawnień do wygenerowania chunka. Przypominamy, że chunki powyżej 25 mogą wygenerować tylko rangi VIP oraz wyższe. Więcej o rangach dowiesz się >tutaj<. Przypominamy też, że wszystkie chunki trzeba odblokowywać po kolei, czyli zaczynamy od /stworz, a następnie używamy kluczy 2, 3, 4 itd. Jeśli zakupiłeś/aś jakąś rangę, ale dalej nie możesz odblokować tych chunków, skontaktuj się z Administracją. Przypominamy, że po zakupie rangi w sklepie, trzeba na serwerze wpisać komendę /aktywuj.
71, 72 – Te błędy mogą się wyświetlić przy użyciu którejś z komend dotyczących trybu ChunkBlock. Oznacza on, że nie utworzyłeś/aś jeszcze wyspy za pomocą komendy /stworz. Jeśli jesteś pewien/pewna, że masz swoją wyspę, a i tak wyświetla się taki błąd, skontaktuj się z Administracją!
73-79, 81 – Błędy komend dla administratorów dot. chunków. Skontaktuj się z właścicielem lub Technikiem. Upewnij się, że wszystko zostało wpisane jak należy.

Błędy 101-300:
Te błędy dotyczą niepoprawnej liczby chunków, które posiadasz. Jak je rozszyfrować:
Pierwsza cyfra: Jeśli 1 – masz za mało chunków, aby odblokować kolejny. Jeśli 2 – ten chunk został już przez Ciebie wcześniej odblokowany
Dwie kolejne cyfry: Numer chunka, który próbowałeś/aś odblokować.
Np.: 208 – odblokowałeś/aś już chunk 8
122 – Próbujesz odblokować chunk 22, ale nie masz jeszcze poprzedniego – 21
Przypominamy, że wszystkie chunki trzeba odblokowywać po kolei, czyli zaczynamy od /stworz, a następnie używamy kluczy 2, 3, 4 itd. Upewnij się, że odblokowujesz odpowiedni chunk. Jeśli błąd dalej występuje, skontaktuj się z Administracją.

Błędy 401-500:
401, 402, 403 – Wyświetla się przy próbie zbanowania admina. Nie można banować adminów. 🙂
404 – Za pomocą komendy /ostrzezenia lub /warns gracze mogą sprawdzić tylko swoją własną liczbę ostrzeżeń – chyba że są Moderatorami.

Błędy 501-600:
Te błędy wyświetlają się w przypadku, kiedy osoba nieuprawniona próbuje grzebać w systemie poziomów. Dostęp do tego mają tylko admini.

Jeśli dalej nie odnalazłeś/aś rozwiązania swojego problemu, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, mailowo lub na Discordzie. Więcej w zakładce >Kontakt<.