Wielki konkurs!

Ogłaszamy konkurs na najlepszą wyspę serwera GrzybCraft, który trwał będzie przez całą edycję! Po jej zakończeniu (czyli za dość długi czas – dopiero się zaczęła) ocenimy wszystkie zgłoszone przez Was wyspy w kategoriach: Wygląd (budowle, teren itd.) oraz Rozwój techniczny (mechanizmy, farmy, grindery itd.). Zwycięzca otrzyma nagrodę materialną podobnego typu, co na poprzedniej edycji ceramiczna płytka z logo serwera (wysłana paczką). Na tej chwili konkretna nagroda nie jest znana i prawie do końca zostanie tajemnicą, jednak będzie to jakaś materialna, nietypowa pamiątka.

Na ten moment nie można jeszcze zgłaszać swoich wysp do konkursu. Na to jeszcze przyjdzie czas. Warto jednak już teraz tworzyć swoje wyspy w taki sposób, aby były jednocześnie ładne oraz rozbudowane technicznie. Każdy będzie mógł wziąć udział w konkursie.

Docelowo chcielibyśmy, aby ten konkurs trwał zawsze – żeby każda edycja była zakończona wielkim ocenianiem wysp i niezwykłą nagrodą. Czy się to uda, dowiemy się w przyszłości.

Więcej informacji na temat konkursu przekażemy wkrótce.