Sklep otwarty! …ale nieco nietypowy

Wielu z Was czekało z niecierpliwością na otwarcie na naszym serwerze sklepu z rangami i Złotymi Grzybami. Postanowiliśmy jednak rozwiązać to nieco inaczej, niż każdy się spodziewał.

Ogłaszamy, że sklepu w standardowym rozumieniu nie będzie. Zamiast tego przyjmiemy nieco inny model. Opierać się będziemy na dobrowolnych dotacjach, możliwych do wpłacania pod linkiem: https://tipanddonation.com/GrzybCraft w serwisie Tip and Donation. Z pewnych powodów musieliśmy zrezygnować ze standardowego sklepu, jednak mamy nadzieję, że podjęta przez nas decyzja spodoba Wam się chociaż w niewielkim stopniu. W zamian za wpłaty, otrzymywać będziecie nagrody. Przede wszystkim dla top donatorów (tygodnia, miesiąca i edycji) będą rangi. Przewidziane są również losowania i różne eventy dla wspierających. Jest to raczej rzadko spotykane rozwiązanie na polskich serwerach Minecraft, ale mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Można wpłacać dotacje już teraz. Raz w tygodniu planowana jest transmisja na żywo na kanale „adamowski_10”, podczas której następować będzie zamknięcie tygodnia dotacji, a osoba, która w tygodniu wpłaci najwięcej, otrzyma nagrodę. Szczegóły pojawią się wkrótce. Na stronie dotacji już teraz jest podanych nieco więcej informacji. Dziękujemy za wszelkie wsparcie!

Masz pomysł na jakiś event związany z dotacjami? Koniecznie nam go zaproponuj! W tej chwili wiele rzeczy wymaga jeszcze dopracowania oraz podjęcia dodatkowych decyzji.

Płatności PaySafeCard pojawią się niebawem.

Przy okazji informujemy, że w dalszym ciągu pracujemy nad naprawą błędów na serwerze. Wiele rzeczy działa już dużo lepiej, a lagi są coraz mniejsze. Dziękujemy za całe dotychczasowe wsparcie. Mamy w planach nieco nowości, ale wprowadzać je będziemy stopniowo. W tej chwili dalej skupiamy się na naprawie niektórych błędów. Jeszcze przez jakiś czas serwer będzie działał w „becie”.