Uważasz, że zasłużyliśmy na wsparcie finansowe? Odwdzięczymy się rangą lub Złotymi Grzybami. Możesz wpłacić dotację lub zostać sponsorem. Za każdą z tych opcji przewidziane są nagrody!

Dotacje:
Link do dotacji: https://tipply.pl/u/grzybcraft

Transmisje na żywo prowadzone są tutaj: https://www.youtube.com/c/adamowski10/live

Nagrody dla wspierających poprzez dotacje (napiwki):
*Top donator tygodnia i miesiąca: podwyższenie rangi* (+1) lub 32 Złote Grzyby (przyznawane podczas cotygodniowego live)
*Top donator edycji: najwyższa możliwa ranga od startu następnej edycji!
Podwyższenie rangi: możliwy awans na rangę VIP-SuperVIP-DeluxeVIP z rangi o poziom niższej lub dodanie Pakietu Extra (liczonego jako jeden poziom podniesienia rangi)
Raz w tygodniu (w soboty o 22:00 – chyba że wysłano inne ogłoszenie) następuje losowanie spośród wszystkich Donatorów tygodnia. Zwycięzca otrzymuje podwyższenie rangi o 1 poziom. W losowaniu biorą udział wszyscy wspierający niezależnie od wpłaconej kwoty, czyli możliwe jest zdobycie rangi w niskiej cenie. Podobne losowanie odbywa się w ostatni dzień każdego miesiąca.
Losowania przeprowadzane są bezpośrednio na serwerze za pomocą specjalnych skrzynek, a ich wyniki udostępniane są publicznie podczas transmisji na żywo lub na Discordzie serwera GrzybCraft (jeśli transmisja się nie odbędzie).
Ponadto każdy wspierający otrzyma na serwerze specjalny pamiątkowy Order Donatora!
Przewidziane są dodatkowe losowania nagród dla wspierających oraz różne inne eventy!
Nagrody nie są przyznawane automatycznie. Ich otrzymanie następuje zwykle w podczas trwania cotygodniowego live na kanale „adamowski_10”.

= = = = = = = = = = = = =

Sponsorzy:
Link do strony sponsorów:
[Ta funkcja jest czasowo niedostępna. Przepraszamy za utrudnienia!]

Nagrody dla każdego sponsora:
Podwyższenie rangi [+1] lub przyznanie 32 Złotych Grzybów*,
-Otrzymanie na serwerze unikatowego Orderu Sponsora,
-Udział w dodatkowych losowaniach nagród i eventach przeznaczonych wyłącznie dla sponsorów,
-Umieszczenie nicku sponsora na naszej stronie internetowej (poniżej)**,
-Umieszczenie nicku sponsora w napisach końcowych filmów właściciela na YouTube (https://www.youtube.com/c/adamowski10 \)**,
-Umieszczenie nicku sponsora w Sali Chwały na serwerze (/warp chwala)**.
*W zależności od wyboru dokonanego przez sponsora, będzie to przyznanie pakietu Extra lub podwyższenie rangi o 1 stopień (VIP->SVIP->DVIP) względem obecnie posiadanej. Można także wybrać przyznanie 32 Złotych Gzybów zamiast rangi. Jeśli gracz posiada już wszystkie możliwe rangi, od razu otrzyma Złote Grzyby lub wybiera osobę, która ma otrzymać rangę.
**Na czas trwania obecnej edycji.
Wyżej wymienione nagrody otrzyma każdy sponsor, który wpłaci określoną na stronie sponsorów kwotę wsparcia. Nagrody będą się duplikować w przypadku dokanania każdej kolejnej wpłaty przez tę samą osobę.
Nagrody będą przyznawane na czas trwania edycji, nie na miesiąc.
(Edycja trwa zwykle około 3 miesiące, obecna rozpoczęła się 4.05.2020.)

Funkcja sponsorowania działa niezależnie od dotacji (napiwków). Można zostać sponsorem i otrzymać gwarantowane powyżej nagrody, jednak aby wziąć udział w konkursach i losowaniach za napiwki, napiwek należy wpłacić osobno. W założeniu sponsorzy zawsze dostają określoną nagrodę, a osoby wpłacające dotacje mogą liczyć na swoje szczęście i wygrać rangę w niższej cenie. Ponadto, w przypadku napiwków można wpłacić dowolnie wybraną kwotę.
Nagrody nie są przyznawane automatycznie. Ich ręczne przyznanie następuje zazwyczaj w ciągu kilku godzin od dokonania wpłaty. Następnie gracz musi wpisać na serwerze komendę /aktywuj – wszystkie rangi i usługi zostaną przyznane w momencie jej wpisania.
W razie problemów, prosimy o kontakt: http://grzybcraft.pl/kontakt/

Sponsorzy serwera GrzybCraft:
Jasiu_10 / Black&White (x4)
StreetWorkout (x2)
Dewskyyy
EDEK
Glenor
~Dziękujemy za wsparcie! ~