Awaria serwera

Nikt nie spodziewał się, że huczne otwarcie serwera po kilku godzinach skończy się tak dużymi problemami.
Serwer wysiadł i przez jakiś czas będzie nieczynny. Pracujemy nad jego naprawą. Nie znamy jeszcze dokładnej przyczyny problemów, ale staramy się wyjaśnić sprawę.

Niestety cały postęp od otwarcia zostanie utracony. W przeciwnym wypadku musielibyśmy spędzić wiele godzin na ręcznym przywracaniu każdego z chunków i wstawianiu każdego z nich w odpowiednie miejsce. Nie odzyskacie przedmiotów ani wysp. W tej chwili po prostu nie istnieją.

Jutro na 100% nie będzie serwera. Trudno jest nam oszacować, kiedy ponownie go uruchomimy. Na pewno nie wcześniej, niż za 1 dobę. Otwierać będziemy raczej w nocy.

Z oczywistych względów otwarcie sklepu z rangami zostanie jeszcze bardziej opóźnione. Sklep zostanie otwarty dopiero w momencie, kiedy serwer będzie działał stabilnie. Dziękujemy za cierpliwość i przepraszamy za problemy.

Jeśli chcecie nam jakoś pomóc, to prosimy o wysyłanie nam informacji o błędach, jakie napotkaliście na serwerze, gdy jeszcze działał. Róbcie to poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie: http://grzybcraft.pl/kontakt/. Wiadomości wysyłane poprzez formularz będą czytane przez Właściciela i Administratora oraz przekazywane reszcie Administracji. Wszelkie oskarżenia o niekompetencję administracji będą ignorowane. Proszę nie wysyłać informacji o błędach w wiadomościach prywatnych do Administracji. Tylko formularz.

1 myśl na “Awaria serwera”

  1. Cześć Adam!
    Czy wiecie już kiedy dokładnie serwer zostanie ponownie otwarty dla graczy? 😉
    Pozdrawiam, HedLine_

Możliwość komentowania została wyłączona.